DUK

1. Kaip išsirinkti tinkamą sugeriantį gaminį?

1 žingsnis Nustatykite šlapimo nelaikymo lygį. Priklausomai nuo šio veiksnio, apsišlapinimo dažnumo, ir mobilumo lygio, galima išsirinkti tinkamus įklotus ar sauskelnes.

2 žingsnis Pasirinkite pageidaujamą sugeriantį gaminį.

3 žingsnis Patikrinkite gaminio dydį, kad nustatytumėte, ar jis geriausiai priglus. Sukūrėme specialų klausimyną, kuris padės Jums lengviau apsispręsti. Šio klausimyno pagalba galėsite išsirinkti tinkamą ir tinkamo dydžio gaminį, skirtą naudoti esant tam tikram šlapimo nelaikymui.

2. Sauskelnės ar įklotai. Ką išsirinkti?

Priklausomai nuo žmogaus asmeninių poreikių ir pomėgių, galite išsirinkti iš trijų sauskelnių sistemų:

Atvira sistema – anatomiškai išgaubti įklotai be sparnelių;

Dalinai atvira sistema – sauskelnės su elastinėmis juostomis klubų srityje, kitaip dar vadinamos juostinėmis sauskelnėmis;

Uždara sistema – klasikinės anatominės sauskelnės su sparnais ar elastinės vienkartinės sauskelnės-kelnaitės.

Judantys žmonės, dalinai galintys kontroliuoti ištekantį šlapimą tikrai jausis patogiai su anatomiškai išgaubtais įklotais, kuriuos rekomenduojama dėvėti su tinklinėmis kelnaitėmis; arba su sauskelnėmis – kelnaitėmis, kurios uždedamos/užmaunamos kaip įprastos apatinės kelnaitės, o prisipildžius tiesiog perplėšiamos per šonus - jas itin lengva ir patogu dėvėti.

Gulintiems žmonėms ar dalinai judantiems rekomenduojame uždarą sistemą, suteikiančią optimalią apsaugą esant vidutinio ar sunkaus šlapimo nelaikymui. Kiekvienos sistemos sauskelnės suteikia nepriekaištingą apsaugą nuo pratekėjimo, tačiau svarbu išsirinkti tinkamo dydį ir reikiamą sugeriamumo koeficientą, ir tinkamai aktyvuoti gaminį prieš juo naudojantis.

3. Ar gaminiai skiriasi vyrams ir moterims?

Priklausomai nuo reikiamos apsaugos tipo, juos skirstome į gaminius, skirtus vyrams, moterims, ar universalius. Norint sukontroliuoti lengvą šlapimo nelaikymą, rasite vyrams ir moterims, skirtų įklotų, kurie sukurti, atsižvelgiant į lyčių anatominius skirtumus. Iš „Seni“ gaminių serijos moterims siūlome "Seni Lady“ įklotus, o vyrams - „Seni Man". Visi šie gaminiai skirti esant mažo, vidutinio ar sunkaus šlapimo nelaikymo atvejams. Anatominės sauskelnės, anatominiai įklotai ar sauskelnės-kelnaitės yra sukurti tinkami tiek vyrams, tiek moterims.

4. Kuo skiriasi įklotai šlapimo nelaikymui nuo įprastų higieninių paketų?

Neretai moterys, esant lengvam šlapimo nelaikymui, renkasi įprastus higieninius paketus, tačiau šis sprendimas yra neveiksmingas. Įklotai šlapimo nelaikymui ir higieniniai paketai atrodo panašiai, tačiau jų dizainas ir konstrukcija skiriasi dėl skirtingos paskirties. Daugiau sužinokite spustelėję čia.

5. Kodėl verta rinktis orui pralaidžius gaminius?

Mūsų odai būtinas nuolatinis oras, kadangi jai reikia „kvėpuoti“ tam, kad išliktų tinkamos būklės. Jei išorinis sauskelnių sluoksnis pagamintas iš nepralaidžios medžiagos, pastaroji blokuoja oro cirkuliaciją ir dėl to oda ima prakaituoti. Dėl ilgo sauskelnių dėvėjimo ant odos gali atsirasti nuospaudos. Atsiradusios nuospaudos didina tikimybę atsirasti praguloms. Dėl specialios struktūros orui pralaidžių gaminių išoriniame sluoksnyje sumažėja nuospaudų ir pragulų tikimybė. „PREMIUM“ kokybės gaminiuose, t.y. „Seni Super“, „Seni Active“, „Seni San“, „Seni Optima“, „Seni Lady“ ir „Seni Man“ grupėse ištisas išorinis sluoksnis pagamintas iš orui pralaidžios medžiagos. Ši medžiaga skysčius sulaiko taip veiksmingai kaip ir izoliacinė medžiaga, bet ji susideda iš mikroporų, ganėtinai mažų sulaikyti drėgmę, bet pakankamai didelių leisti prakaitui išgaruoti. Dėl šios savybės oro cirkuliacija nesutrikdoma ir oda kvėpuoja. Orui laidžių medžiagų naudojimas sugeriančių gaminių gamyboje nedaro įtakos sugeriamumui ar sugeriamumo trukmei, bet pagerina naudojimo patogumą – orui pralaidūs gaminiai nešiugžda, yra labiau subtilesni švelnesni odai.

6. Ar sauskelnių "storumas" turi įtakos jų sugeriamumui?

Įsitikinimas, kad kuo storesnės sauskelnės, tuo jos labiau sugeria, yra klaidinantis. Sugeriamumo centras plonesnėse sauskelnėse yra suspaustas ir jis padidina dėvėjimo patogumo pojūtį (gaminys nesimato po viršutiniais rūbais), bet svarbiausia, kad šlapimo sugeriama ne mažiau, o dėvėti tokias žymiai patogiau.

Nuo ko priklauso sugeriamumo lygis?

Apibendrinant, celiuliozės masės ir tinkamo superabsorbuojančios medžiagos kiekio santykis lemia bendrą sauskelnių sugeriamumo lygį.

7. Ar žmogus su kateteriu gali dėvėti sauskelnes?

Kokius gaminius naudoti priklauso ar žmogus su kateteriu taip pat patiria ir išmatų nelaikymą.

Jei tokios problemos nėra, užtenka naudoti apsauginį lovos paklotą ir įklotus šlapimo nelaikymui. Esant išmatų nelaikymui, patariame naudoti „Seni V“ tipo specialius anatomiškai išgaubtus įklotus be išorinės galinės apsauginės juostos. Tokius įklotus patogu dėvėti, tačiau jų negalima naudoti kaip atskiro/savarankiško gaminio - rekomenduojama naudoti kaip papildomą įklotą sauskelnėse.

8. Kokias sauskelnes naudoti, esant išmatų nelaikymui?

Kartais be šlapimo nelaikymo atsiranda ir išmatų nelaikymo problema ir sauskelnės dažnai keičiamos, joms neprisipildžius šlapimu maksimaliai. Tokiais atvejais sunku išnaudoti visus sugeriančio gaminio privalumus, o dažni sauskelnių keitimai didina kasdienes išlaidas. Norint išvengti papildomų išlaidų, kartu su anatominėmis sauskelnėmis verta naudoti papildomus įklotus; po išsituštinimo įklotus lengvai galima pakeisti, o sauskelnes toliau palikti naudojimui.

Iš „Seni“ gaminių linijos tokie yra „Seni V“. Primename, kad svarbu pasirinkti tinkamus dydžius.

9. Kaip prižiūrėti sauskelnes dėvinčio žmogaus odą?

Sauskelnes dėvinčio žmogaus odai būtina ypatinga priežiūra. Tinkamos higienos laikymasis ne tik padeda išvengti odos problemų, bet taip pat didina patogumo pojūtį ir savijautą.

Kas įeina į kasdienę priežiūrą?

Čia pateiktos visos valymo ir odos priežiūros priemonės, skirtos žmonėms, kenčiantiems nuo šlapimo nelaikymo, kurias galima įsigyti vaistinėse. Geriausiai odą apsaugosite naudodami vienos linijos kosmetines priemones, pavyzdžiui „Seni Care“ . Šios linijos kosmetikos priemonės papildo vieną kitą suteikdamos tinkamą apsaugą odai. Jei naudosite skirtingų gamintojų kosmetikos priemones, sąveikaujantys komponentai gali sudirginti odą.

Ką svarbu atsiminti?

Daugiau apie odos priežiūrą galite sužinoti „Odos priežiūros“ skyriuje.

10. Kaip dažnai reikia keisti sauskelnes?

Jas būtina keisti laiku. Keiskite jas, kai sauskelnės prisipildo. Neleiskite slaugomajam per ilgai gulėti su pilnomis sauskelnėmis, kad nesudirgtų oda. Norint išvengti odos sudirginimo, patartina keisti sauskelnes ir kaskart žmogui išsituštinus. Kitais atvejais, drėgnumo indikatorius, kuris pakeičia spalvą, kai sauskelnės prisipildo, praneš, kada laikas jas keisti.

PASTABA: Tikrinkite sauskelnių drėgmės lygį, kadangi per ilgai užsibuvusi drėgmė ant žmogaus odos didina nuospaudų susidarymo tikimybę, tai gali sudirginti odą ir ženkliai pablogina dėvinčiojo savijautą.

11. Ar naudoti sauskelnes yra saugu?

„Seni“ gaminiai yra saugūs naudoti.

Kaip ar kodėl „Seni“ gaminiai yra saugūs?

12. Ką reiškia tinkamas sauskelnių aktyvavimas?

Itin svarbu tinkamai paruošti sauskelnes prieš jas uždedant/užsidedant. Paruošimas „suaktyvina“ sauskelnes naudojimui. Išlankstykite sauskelnes, patempkite į priešingas puses. Aktyvacijos metu „paruošiama“ suspausta pagrindinė sugeriančioji dalis. Norint išvengti pratekėjimo, pakelkite vidinius apsauginius bortelius.

13. Kaip išvengti pratekėjimo dėvint sauskelnes?

Pratekėjimas dėvint sauskelnes dažniausiai įvyksta pasirinkus netinkamą dydį ar sugėrimo lygį. Norint išvengti pratekėjimo ir užtikrinti naudotojo didžiausią patogumo pojūtį, svarbu laikytis šių taisyklių:

Jei laikysitės aukščiau išvardintų taisyklių, sumažinsite pratekėjimo tikimybę. Papildomai apsaugai nakties metu naudokite apsauginį lovos paklotą.

Šioje svetainėje naudojami slapukai

Jūsų naršyklėje esančius duomenis arba slapukus naudojame siekdami pritaikyti mūsų svetainę jūsų individualiems poreikiams ir pagerinti naudojimosi ja patogumą, analizuoti svetainės veiklą, tokiu būdu padedant sustiprinti mūsų rinkodarą bei pardavimus, ir rodyti individualiems poreikiams pritaikytus skelbimus, pagrįstus informacija apie jūsų interesus (įskaitant jūsų veiklą mūsų svetainėje arba kitose svetainėse), ir jūsų buvimo vietą. Žemiau jūs galite pakeisti naršyklės nustatymus, kad blokuotumėte kai kuriuos arba visus slapukus.

1. Paslauga automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus slapukuose esančią informaciją.

2. Slapukų failai (vadinamieji slapukai) - tai IT duomenys, tiksliau - tekstiniai failai, kurie saugomi Paslaugos Naudotojo galiniame įrenginyje ir yra skirti naudotis Paslauga. Slapukuose paprastai nurodomas svetainės, iš kurios jie gauti, pavadinimas, saugojimo galiniame įrenginyje laikas ir unikalus numeris.

3. Subjektas, kuris įrašo slapukus į Paslaugos Naudotojo galinį įrenginį ir gauna prieigą prie jų, yra Paslaugos teikėjas TZMO SA, kurio registruotos buveinės adresas: Żółkiewskiego 20/16, 87-100 Torunė.

4. Slapukai naudojami šiais tikslais:

a) Paslaugos turinio pritaikymui Naudotojo poreikiams ir svetainių naudojimo optimizavimui; visų pirma, šie failai leidžia atpažinti Paslaugos Naudotojo įrenginį ir tinkamai rodyti svetainę, pritaikytą individualiems poreikiams;

b) statistikos, padedančios suprasti, kaip Paslaugų Naudotojai naudojasi konkrečiomis interneto svetainėmis, rengimui, o tai leidžia tobulinti jų struktūrą ir turinį;

5. Paslaugoje naudojami dviejų pagrindinių tipų slapukai: seanso slapukai ir nuolatiniai slapukai. Seanso slapukai - tai laikini failai, kurie saugomi Naudotojo galiniame įrenginyje iki atsijungimo, išėjimo iš svetainės arba programinės įrangos (interneto naršyklės) išjungimo. Nuolatiniai slapukai saugomi Vartotojo galiniame įrenginyje tiek laiko, kiek nurodyta slapukų failų parametruose, arba tol, kol Naudotojas juos ištrina.

6. Teikiant Paslaugą naudojami šių tipų slapukai:

Vardas Domenas Tipas Trukmė
_fbp .seni.lt Advertisement 3 months
smvr .seni.lt Analytics 10 years
smuuid .seni.lt Analytics 10 years
_ga .seni.lt Analytics 2 years
_gid .seni.lt Analytics 1 day
_gat_gtag_UA_17582194_1 .seni.lt Analytics 1 minute
_gat_UA-17582194-1 .seni.lt Analytics 1 minute
_smvs .seni.lt Analytics 1 day
_hjFirstSeen .seni.lt Analytics 30 minutes
_hjIncludedInSessionSample .seni.lt Analytics 2 minutes
_hjAbsoluteSessionInProgress .seni.lt Analytics 30 minutes
smg salesmanago.pl Analytics 10 years
symfony seni.lt Other 2 hours
_hjSessionUser_2724099 .seni.lt Analytics 1 year
_hjSession_2724099 .seni.lt Analytics 30 minutes
SERVERID app3.salesmanago.pl Performance session

7. Daugeliu atvejų programinė įranga, naudojama svetainėms naršyti (interneto naršyklė), leidžia saugoti slapukus Naudotojo galiniame įrenginyje pagal numatymą. Paslaugos Naudotojai gali bet kada pakeisti slapukų nustatymus. Šiuos nustatymus visų pirma galima pakeisti taip, kad interneto naršyklės nustatymuose būtų blokuojamas automatinis slapukų tvarkymas arba informuojama apie kiekvieną jų išsiuntimą Paslaugos Naudotojo įrenginyje. Išsamią informaciją apie slapukų tvarkymo galimybes ir būdus rasite programinės įrangos (interneto naršyklės) nustatymuose.

8. Paslaugos Teikėjas informuoja, kad slapukų naudojimo apribojimas gali turėti įtakos kai kurioms Paslaugos puslapiuose prieinamoms funkcijoms.

šaltinis: http://wszystkoociasteczkach.pl

Išsaugokite pasirinkimą Sutinku su visais