Privatumo politika

Informacijos, kurią renka ir naudoja "TZMO Capital Group", rūšys.

"TZMO Capital Group' nerenka asmenį identifikuojančios informacijos savo serveriuose. Naudotojas nepateikia asmens duomenų naršydamas mūsų svetainėje. Tačiau tam tikrose vietose naudotojui gali prireikti pateikt asmeninę informaciją. Informacijos rūšys: vardas, pavardė, adresas ar el. pašto adresas, išsilavinimas ir darbo patirtis, gimimo data, telefono numeris. Taip pat klientas gali pateikti informaciją apie jį dominančius gaminius ar kitą informaciją, susijusią su jo gyvenimo stiliumi.

„TZMO Capital Group“ informacijos panaudojimo būdai

„TZMO Capital Group“ renka asmens duomenis, nurodančius, kaip lankytojai naudojasi el.svetainėmis, kad jiems pateiktų informaciją apie gaminius, paslaugas ir pasiūlymus, atliktų rinkos ir klientų poreikių tenkinimo analizę, atsakytų į užklausas, leistų prenumeruoti, arba vartotojams pateikus prašymus, taip pat kai būtina atlikti „TZMO Capital Group“ rinkodaros operacijas arba jos nurodymu nepriklausomai įmonei. Asmeniniai duomenys taip pat renkami vystant bendradarbiavimą su verslo partneriais ir išsiunčiant nemokamus gaminių pavyzdžius. Be to klientai pateikia asmens duomenis teikdami darbo paraiškas „TZMO Capital Group“. Konkrečiais atvejais atitinkamose „TZMO Capital Group“ saityno paslaugose gali būti kitos pastabos dėl paslaugų naudojimo būdų ir dėl pateiktos informacijos apdorojimo procedūrų. Slapukai „TZMO Capital Group“ svetainė renka informaciją taip vadinamų „slapukų“ pagalba. Tai mažos informacijos rinkmenos, kaupiančios savyje informaciją apie lankytojų naršymo ypatumus, kuriuos naudotojas bet kuriuo metu gali ištrinti arba užblokuoti atitinkamomis priemonėmis, įdiegtomis interneto naršyklėje. Jie naudojami, kad lankytojas galėtų suasmeninti WWW saityno paslaugas ir pagerintų paslaugų kokybę. Laikinuosiuose slapukuose nėra jokios asmenį identifikuojančios informacijos.

Pasiūlymo pateikimas

Visomis išgalėmis stengiamės, kad gaminius, siūlomus Paslaugose, visada būtų galima įsigyti. Tačiau galimi laikini tiekimo trukdžiai. Mes pasiliekame teisę keisti techninius parametrus ir pakeisti vienodos kokybės ir iš esmės nesiskiriančios prekės išvaizda ir funkcionalumu gaminiais.

Informacijos konfidencialumas

Įmonės, priklausančios „TZMO Capital Group“ nesankcionuotoms trečiosioms šalims neatskleidžia asmenį identifikuojančios informacijos apie savo klientus. Ši informacija naudojama išskirtinai „TZMO Capital Group“ valdomiems rinkodaros tikslams. Mes dalinamės informacija tik su rangovais, teikiančiais mūsų vardu paslaugas, bet nesuteikiame įgaliojimų šiems rangovams naudoti ar atskleisti šiuos duomenis, išskyrus situacijas, kai būtina atlikti užsakymus, arba įstatymų numatyta tvarka. Mes galime atskleisti informaciją, kai to reikalauja įstatymai.

Asmens duomenų apsauga

Šios svetainės paslaugų naudotojo pateikti asmens duomenys yra saugomi laikantis Lenkijos įstatymų. Remiantis 1997 m. rugpjūčio 29 d. asmens duomenų apsaugos įstatymu (2002 m. įstatymų žurnalas Nr. 101, 926 str.), įvertiname kiekvieną galimą pavojų ir tinkamų saugumo kontrolės priemonių pagalba „TZMO Capital Group“ saugo surinktą asmenį identifikuojančią informaciją nuo netinkamo paviešinimo, naudojimo, keitimo ir ištrynimo, užtikrindami duomenų apsaugą,.

Asmens duomenų apsaugos atnaujinimas

Ši informacija apie asmens duomenų apsaugą bus atnaujinta iš karto po to, kai patobulinsime mūsų informacijos apdorojimo procedūras. Naudodamasis šia svetaine, lankytojas sutinka su šiais asmens duomenų apsaugos principais.

Saugumas

Visomis išgalėmis stengiamės užtikrinti geriausią surinktos per interneto saityną Jūsų informacijos apsaugą nuo neteisėtos prieigos ir naudojimo.

Asmens duomenų atnaujinimas ir ištrynimas

Paslaugų naudotojas turi teisę gauti prieigą, ištrinti ar pakeisti jo asmens duomenis. Norėdami gauti prieigą prie asmens duomenų, atnaujinti ar ištrinti juos, siųskite prašymą šiuo adresu: Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A. ul. Żółkiewskiego 20/26 87-100 Torūnė Lenkija

Prašyme pateikite tik tą informaciją, kuri bus reikalinga jo įvykdymui: vardas, el. pašto adresas, konkreti Jūsų pageidaujama paslauga (informacija apie saugomus asmens duomenis, jų pakeitimą ar ištrynimą).

Šioje svetainėje naudojami slapukai

Jūsų naršyklėje esančius duomenis arba slapukus naudojame siekdami pritaikyti mūsų svetainę jūsų individualiems poreikiams ir pagerinti naudojimosi ja patogumą, analizuoti svetainės veiklą, tokiu būdu padedant sustiprinti mūsų rinkodarą bei pardavimus, ir rodyti individualiems poreikiams pritaikytus skelbimus, pagrįstus informacija apie jūsų interesus (įskaitant jūsų veiklą mūsų svetainėje arba kitose svetainėse), ir jūsų buvimo vietą. Žemiau jūs galite pakeisti naršyklės nustatymus, kad blokuotumėte kai kuriuos arba visus slapukus.

Sutinku su visais
Nustatymai

1. Paslauga automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus slapukuose esančią informaciją.

2. Slapukų failai (vadinamieji slapukai) - tai IT duomenys, tiksliau - tekstiniai failai, kurie saugomi Paslaugos Naudotojo galiniame įrenginyje ir yra skirti naudotis Paslauga. Slapukuose paprastai nurodomas svetainės, iš kurios jie gauti, pavadinimas, saugojimo galiniame įrenginyje laikas ir unikalus numeris.

3. Subjektas, kuris įrašo slapukus į Paslaugos Naudotojo galinį įrenginį ir gauna prieigą prie jų, yra Paslaugos teikėjas TZMO SA, kurio registruotos buveinės adresas: Żółkiewskiego 20/16, 87-100 Torunė.

4. Slapukai naudojami šiais tikslais:

a) Paslaugos turinio pritaikymui Naudotojo poreikiams ir svetainių naudojimo optimizavimui; visų pirma, šie failai leidžia atpažinti Paslaugos Naudotojo įrenginį ir tinkamai rodyti svetainę, pritaikytą individualiems poreikiams;

b) statistikos, padedančios suprasti, kaip Paslaugų Naudotojai naudojasi konkrečiomis interneto svetainėmis, rengimui, o tai leidžia tobulinti jų struktūrą ir turinį;

5. Paslaugoje naudojami dviejų pagrindinių tipų slapukai: seanso slapukai ir nuolatiniai slapukai. Seanso slapukai - tai laikini failai, kurie saugomi Naudotojo galiniame įrenginyje iki atsijungimo, išėjimo iš svetainės arba programinės įrangos (interneto naršyklės) išjungimo. Nuolatiniai slapukai saugomi Vartotojo galiniame įrenginyje tiek laiko, kiek nurodyta slapukų failų parametruose, arba tol, kol Naudotojas juos ištrina.

6. Teikiant Paslaugą naudojami šių tipų slapukai:

Vardas Domenas Tipas Trukmė
_fbp .seni.lt Advertisement 3 months
smvr .seni.lt Analytics 10 years
smuuid .seni.lt Analytics 10 years
_ga .seni.lt Analytics 2 years
_gid .seni.lt Analytics 1 day
_gat_gtag_UA_17582194_1 .seni.lt Analytics 1 minute
_gat_UA-17582194-1 .seni.lt Analytics 1 minute
_smvs .seni.lt Analytics 1 day
_hjFirstSeen .seni.lt Analytics 30 minutes
_hjIncludedInSessionSample .seni.lt Analytics 2 minutes
_hjAbsoluteSessionInProgress .seni.lt Analytics 30 minutes
smg salesmanago.pl Analytics 10 years
symfony seni.lt Other 2 hours
_hjSessionUser_2724099 .seni.lt Analytics 1 year
_hjSession_2724099 .seni.lt Analytics 30 minutes
SERVERID app3.salesmanago.pl Performance session

7. Daugeliu atvejų programinė įranga, naudojama svetainėms naršyti (interneto naršyklė), leidžia saugoti slapukus Naudotojo galiniame įrenginyje pagal numatymą. Paslaugos Naudotojai gali bet kada pakeisti slapukų nustatymus. Šiuos nustatymus visų pirma galima pakeisti taip, kad interneto naršyklės nustatymuose būtų blokuojamas automatinis slapukų tvarkymas arba informuojama apie kiekvieną jų išsiuntimą Paslaugos Naudotojo įrenginyje. Išsamią informaciją apie slapukų tvarkymo galimybes ir būdus rasite programinės įrangos (interneto naršyklės) nustatymuose.

8. Paslaugos Teikėjas informuoja, kad slapukų naudojimo apribojimas gali turėti įtakos kai kurioms Paslaugos puslapiuose prieinamoms funkcijoms.

šaltinis: http://wszystkoociasteczkach.pl