Teisinė informacija

Paslaugų savininkas

Šios paslaugos savininkas yra Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A. („TZMO”), buveinės adresas Żółkiewskiego g. 20/26, KRS no 0000011286 Torūnė, Lenkija.

Informacija apie paslaugą

Visas turinys, pateiktas apie šią paslaugą yra informacinio pobūdžio. Jame minimi „TZMO Capital Group“ įmonės ir „TZMO Capital Group“ pagaminti gaminiai. Tokią informaciją galima naudoti prenumeratos ar atitinkamos lankytojų grupės prieigos tikslais. Paslaugos informacija nėra komercinis pasiūlymas, todėl jos pagrindu negalima pasirašyti pardavimo sutarties. Paslaugos savininkas gali atlikti paslaugos pakeitimus be išankstinio įspėjimo ar tolesnio paaiškinimo.

Teikiamos paslaugos

Šios svetainės savininkas teikia šias paslaugas:

• prenumeravimo paslaugą;

• specialisto teikiama informaciją atitinkamai grupei lankytojų;

Prenumerata – lankytojo užsakymas reguliariai gauti informaciją apie Paslaugą. Šios informacijos dažnumas nėra nurodytas. Paslaugos savininkas nėra atsakingas už informacijos nepateikimą dėl objektyvių priežasčių, nepriklausančių nuo savininko valios. Norint gauti specialisto konsultaciją, būtina užpildyti registracijos formą ir sutikti su naudojimo sąlygomis, pateiktomis nuostatose apie registruotų naudotojų prieigą. Aukščiau išvardintos paslaugos yra nemokamos ir joms netaikomas nei minimalus, nei maksimalus teikimo terminas.

Registracijos procedūra

Naudotis šiomis paslaugomis galima įvedus šiuos duomenis: vardą ir (arba) pavardę, el. pašto adresą registracijos formoje ir taip sutikti su asmenį identifikuojančios informacijos tvarkymu, aprašytu Privatumo politikoje spustelėjus „Sutinku“ mygtuką. Vartotojas gali bet kada panaikinti savo paskyrą. Kita veikla atliekama per Paslaugą Lojalumo programos, konkursai ir reklamos kampanijos, taip pat rinkos ir vartotojų tyrimai taip pat gali būti vykdomos per Paslaugą. Išsamios jų vykdymo sąlygos yra pateiktos atitinkamose nuostatose. Dalyvauti anksčiau nurodytose veiklose bus galima sutikus su atitinkamomis nuostatomis, pateiktose formoje.

Paslaugos savininko atsakomybė

Paslaugos savininkas neprisiima atsakomybės už trečiųjų šalių naudojamą asmenį identifikuojančią informaciją bet kokiems neteisėtiems tikslams ar kitomis aplinkybėmis, kurių Paslaugos savininkas kontroliuoti negali. Visa informacija, pateikta Paslaugoje, buvo parengta remiantis sąžiningumo principu. Paslaugos savininkas neprisiima atsakomybės už turinį, informacijos, pateiktose kituose puslapiuose, kurių nuorodos pateiktos šioje svetainėje, išsamumą, patikimumą, tikslumą. Šios nuorodos pažymėtos mėlyna spalva.

Taikytini įstatymai

Naudojimasis šia svetaine visais atžvilgiais reglamentuojamas Lenkijos įstatymuose ir visi klausimai, kylantys dėl šios Svetainės naudojimosi, reglamentuojamas atitinkamose nuostatose, galiojančiose Lenkijos Respublikoje.

Autorių teisės

Šios paslaugos turinys apsaugotas autorių teisėmis ir negali būti keičiamas, kopijuojamas ar kitaip platinamas be Paslaugos savininko sutikimo. Paslaugos spaudinius leidžiama naudoti tik asmeniniam naudojimui.

Visiems kitiems

Paslaugos turinio naudojimo tikslams būtina gauti Paslaugos savininko rašytinį sutikimą.

Prekės ženklų apsauga ir firmos pavadinimai

Paslaugos prekės ženklai ir firmos pavadinimai, pateikti Paslaugoje, yra apsaugoti atitinkamais teisės aktais. Draudžiama keisti bet kokius pastaruosius duomenis be išankstinio atitinkamos „TZMO Capital Group“ įmonės leidimo. „TZMO“ negarantuoja Paslaugos veiksmingumo ar teisingumo, ar iškilusių klaidos pranešimų pašalinimo. Ji taip pat negarantuoja, kad serveris, kuriame Paslauga veikia, nebus užkrėstas kompiuteriniais virusais ar kitais kenksmingais elementais. Teisinės informacijos pakitimai „TZMO“ pasilieka teisę bet kada keisti ar papildyti šios teisinės informacijos turinį.

Šioje svetainėje naudojami slapukai

Jūsų naršyklėje esančius duomenis arba slapukus naudojame siekdami pritaikyti mūsų svetainę jūsų individualiems poreikiams ir pagerinti naudojimosi ja patogumą, analizuoti svetainės veiklą, tokiu būdu padedant sustiprinti mūsų rinkodarą bei pardavimus, ir rodyti individualiems poreikiams pritaikytus skelbimus, pagrįstus informacija apie jūsų interesus (įskaitant jūsų veiklą mūsų svetainėje arba kitose svetainėse), ir jūsų buvimo vietą. Žemiau jūs galite pakeisti naršyklės nustatymus, kad blokuotumėte kai kuriuos arba visus slapukus.

1. Paslauga automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus slapukuose esančią informaciją.

2. Slapukų failai (vadinamieji slapukai) - tai IT duomenys, tiksliau - tekstiniai failai, kurie saugomi Paslaugos Naudotojo galiniame įrenginyje ir yra skirti naudotis Paslauga. Slapukuose paprastai nurodomas svetainės, iš kurios jie gauti, pavadinimas, saugojimo galiniame įrenginyje laikas ir unikalus numeris.

3. Subjektas, kuris įrašo slapukus į Paslaugos Naudotojo galinį įrenginį ir gauna prieigą prie jų, yra Paslaugos teikėjas TZMO SA, kurio registruotos buveinės adresas: Żółkiewskiego 20/16, 87-100 Torunė.

4. Slapukai naudojami šiais tikslais:

a) Paslaugos turinio pritaikymui Naudotojo poreikiams ir svetainių naudojimo optimizavimui; visų pirma, šie failai leidžia atpažinti Paslaugos Naudotojo įrenginį ir tinkamai rodyti svetainę, pritaikytą individualiems poreikiams;

b) statistikos, padedančios suprasti, kaip Paslaugų Naudotojai naudojasi konkrečiomis interneto svetainėmis, rengimui, o tai leidžia tobulinti jų struktūrą ir turinį;

5. Paslaugoje naudojami dviejų pagrindinių tipų slapukai: seanso slapukai ir nuolatiniai slapukai. Seanso slapukai - tai laikini failai, kurie saugomi Naudotojo galiniame įrenginyje iki atsijungimo, išėjimo iš svetainės arba programinės įrangos (interneto naršyklės) išjungimo. Nuolatiniai slapukai saugomi Vartotojo galiniame įrenginyje tiek laiko, kiek nurodyta slapukų failų parametruose, arba tol, kol Naudotojas juos ištrina.

6. Teikiant Paslaugą naudojami šių tipų slapukai:

Vardas Domenas Tipas Trukmė
_fbp .seni.pl Advertisement 3 months
smvr .seni.pl Analytics 10 years
smuuid .seni.pl Analytics 10 years
_ga .seni.pl Analytics 2 years
_gid .seni.pl Analytics 1 day
_gat_gtag_UA_17582194_1 .seni.pl Analytics 1 minute
_gat_UA-17582194-1 .seni.pl Analytics 1 minute
_smvs .seni.pl Analytics 1 day
_hjFirstSeen .seni.pl Analytics 30 minutes
_hjIncludedInSessionSample seni.pl Analytics 2 minutes
_hjAbsoluteSessionInProgress .seni.pl Analytics 30 minutes
smg salesmanago.pl Analytics 10 years
symfony seni.pl Other 2 hours
_hjSessionUser_2724099 .seni.pl Analytics 1 year
_hjSession_2724099 .seni.pl Analytics 30 minutes
SERVERID app3.salesmanago.pl Performance session

7. Daugeliu atvejų programinė įranga, naudojama svetainėms naršyti (interneto naršyklė), leidžia saugoti slapukus Naudotojo galiniame įrenginyje pagal numatymą. Paslaugos Naudotojai gali bet kada pakeisti slapukų nustatymus. Šiuos nustatymus visų pirma galima pakeisti taip, kad interneto naršyklės nustatymuose būtų blokuojamas automatinis slapukų tvarkymas arba informuojama apie kiekvieną jų išsiuntimą Paslaugos Naudotojo įrenginyje. Išsamią informaciją apie slapukų tvarkymo galimybes ir būdus rasite programinės įrangos (interneto naršyklės) nustatymuose.

8. Paslaugos Teikėjas informuoja, kad slapukų naudojimo apribojimas gali turėti įtakos kai kurioms Paslaugos puslapiuose prieinamoms funkcijoms.

šaltinis: http://wszystkoociasteczkach.pl

Išsaugokite pasirinkimą Sutinku su visais