Išsirinkite dydį

Tinkamas pasirinkimas priklauso ne tik nuo gaminio kategorijos, bet taip pat ir dydžio. Netinkamas sauskelnių dydis gali neužtikrinti patogumo dėvinčiajam, o taip pat ir padidinti išlaidas. Per mažos sauskelnės trinsis į odą ir taip sukurs nemalonias nuospaudas ant liemens ar tarpukojo srityje ir gali sukelti odos sudirginimą. Dėl to, ypač ant gulinčio ligonio, kūno gali atsirasti sunkiai išgydomos žaizdos.

Per didelės sauskelnės netinkamai prisitaikys prie kūno ir dėl to šlapimas gali ištekėti per kraštus. Dėl to ne tik sumažėja naudojimo patogumas, bet taip pat padidėja patalynės skalbimo išlaidos. Dažnai klientai pasirenka ir per dideles sauskelnes, įsitikinę, kad jos labiau sugers.

Tuo tarpu norint išsirinkti gaminį su aukštesniu sugeriamumo koeficientu, būtina išsirinkti ir gerai prigludančias, bet tuo pačiu ir turinčias aukštą sugeriamumo koeficientą.

Tinkamai prigludusios sauskelnės užtikrins:

Kaip išsirinkti tinkamą dydį?

Tai paprasta – renkantis įklotus šlapimo nelaikymui ar sauskelnes, atkreipkite dėmesį į reikiamą sugeriamumo lygį. Kalbant apie dalinai atviros ir uždaros sistemos sugeriančius gaminius, pasinaudokite šia dydžių skaičiuokle.

Ši skaičiuoklė nurodys tinkamą dydį remiantis pagal pateiktą 3 tipų informaciją.