23.06.2020

Kaip išsirinkti tinkamą gaminį?

Itin svarbu išsirinkti tinkamą gaminį, kadangi nuo jo priklauso dėvinčiojo būsena. Visų pirma, svarbu nustatyti šlapimo nelaikymo problemos rimtumą. Šlapimo nelaikymo lygis, apsišlapinimo dažnumas ir savarankiškumo lygis padeda apsispręsti, ar žmogui reikia įkloto, ar sauskelnių.

PASTABA! Dažnai nuo šlapimo nelaikymo kenčiantys žmonės naudoja jų būklę neatitinkančias priemones. Dažnai žmonės, kurie susiduria su nežymiu šlapimo nelaikymu, naudoja sugeriančius gaminius, skirtus vidutinio ir sunkaus šlapimo nelaikymo atvejams - jiems tai tarsi suteikia saugumo jausmą. Verta apsvarstyti, ar tikrai toks sugeriamumo lygis yra būtinas. Tinkamai parinktas gaminys ne tik užtikrins kasdienį patogumo jausmą, bet taip pat padės išvengti nereikalingų išlaidų.

Kaip nustatyti reikiamą sugeriamumo lygį?

Norėdami nustatyti šį lygį, geriausia būtų vesti šlapinimosi žurnalą, kuris padės lengviau įvertinti šlapimo nelaikymo lygį.

Prieš skaičiuojant, svarbu apsvarstyti šiuos veiksnius:

1. Šlapimo pūslė gali išlaikyti iki 500 ml šlapimo.

2. Pajuntame poreikį šlapintis, kai prisipildo 1/3 šlapimo pūslės.

3. Dažniausiai išsiskiria 200 ml šlapimo vieno nusišlapinimo metu.

4. Svarbu žinoti, kiek išgeriate skysčių.

5. Dažniausiai išskiriame apie 80% išgertų skysčių (vandens, sriubos, arbatos, sulčių).

6. Svarbios ir šlapimo nelaikančiojo judėjimo galimybės, tai yra svarbu sekti, kaip dažnai žmogus suspėja nueiti iki tualeto.

Žemiau pateiktas tinkamo gaminio pasirinkimo pavyzdys, remiantis statistika iš tinkamai vedamo vienos dienos šlapinimosi žurnalo.

Apskaičiavimai: moteris, dalinai judanti, nueina iki tualeto tik slaugančiojo pagalba.

Išgertų skysčių apimtis 1450 ml
Išleistų išgertų skysčių apimtis (dažniausiai 80% išgertų skysčių)  80% iš 1450 ml = 1160 ml
Išleidžiamas šlapimas tualete (apytiksliai 200 ml vieno apsilankymo tualete metu)  3 kartus 200 ml = 600 ml
Šlapimo nelaikymas  1160 ml – 600 ml (WC) = 560 ml
4 valandų vidurkis 560 ml / 24 val. = 93 ml per 4 valandas

Siūlomas gaminys:

93 ml / 4 val. patenka į „lengvo šlapimo nelaikymo“ sritį, tad tinkamą gaminį turėtumėte rinktis iš gaminių serijos, skirtos lengvam šlapimo nelaikymui kontroliuoti. Šį aprašymą atitinka „Seni Lady“ įklotai šlapimo nelaikymui.

Taip pat galima ir greičiau išsirinkti tinkamą gaminį, atsakius į šio klausimyno klausimus. Pereikite į diagnostiką.

 

Išsirinkite dydį

Išsirinkite dydį

Tinkamas pasirinkimas priklauso ne tik nuo gaminio kategorijos, bet taip pat ir dydžio. Netinkamas sauskelnių dydis gali neužtikrinti patogumo dėvinčiajam, o taip pat ir padidinti išlaidas.

Daugiau

Dalinai atvira prieš uždarą sistemą

Klasikinė struktūra, t.y. uždara sistema įdiegta „Super Seni“ ir „Seni Kids“ „viskas viename“ sauskelnėse su sparneliais vietoj šoninių juostelių.

Daugiau

Platus absorbuojančių gaminių asortimentas žmonėms, kuriems reikalinga patikima apsauga.

Žiūr. Produktai

Pasirinkite produktą

Gerai pasirinktas produktas reiškia paciento komfortą ir mažesnę pragulų susidarymo riziką, taip pat mažiau darbo slaugytojui. Pasirinkite produktą su mūsų pagalba.

Pasirinkite produktą

Pasirinkite dydį

Labai svarbu pasirinkti tinkamą produktą. Štai kodėl mes sukūrėme paprastą įrankį, vadinamą "Diagnostika".

Pasirinkite dydį

Šioje svetainėje naudojami slapukai

Jūsų naršyklėje esančius duomenis arba slapukus naudojame siekdami pritaikyti mūsų svetainę jūsų individualiems poreikiams ir pagerinti naudojimosi ja patogumą, analizuoti svetainės veiklą, tokiu būdu padedant sustiprinti mūsų rinkodarą bei pardavimus, ir rodyti individualiems poreikiams pritaikytus skelbimus, pagrįstus informacija apie jūsų interesus (įskaitant jūsų veiklą mūsų svetainėje arba kitose svetainėse), ir jūsų buvimo vietą. Žemiau jūs galite pakeisti naršyklės nustatymus, kad blokuotumėte kai kuriuos arba visus slapukus.

Ustawienia
Sutinku su visais

1. Paslauga automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus slapukuose esančią informaciją.

2. Slapukų failai (vadinamieji slapukai) - tai IT duomenys, tiksliau - tekstiniai failai, kurie saugomi Paslaugos Naudotojo galiniame įrenginyje ir yra skirti naudotis Paslauga. Slapukuose paprastai nurodomas svetainės, iš kurios jie gauti, pavadinimas, saugojimo galiniame įrenginyje laikas ir unikalus numeris.

3. Subjektas, kuris įrašo slapukus į Paslaugos Naudotojo galinį įrenginį ir gauna prieigą prie jų, yra Paslaugos teikėjas TZMO SA, kurio registruotos buveinės adresas: Żółkiewskiego 20/16, 87-100 Torunė.

4. Slapukai naudojami šiais tikslais:

a) Paslaugos turinio pritaikymui Naudotojo poreikiams ir svetainių naudojimo optimizavimui; visų pirma, šie failai leidžia atpažinti Paslaugos Naudotojo įrenginį ir tinkamai rodyti svetainę, pritaikytą individualiems poreikiams;

b) statistikos, padedančios suprasti, kaip Paslaugų Naudotojai naudojasi konkrečiomis interneto svetainėmis, rengimui, o tai leidžia tobulinti jų struktūrą ir turinį;

5. Paslaugoje naudojami dviejų pagrindinių tipų slapukai: seanso slapukai ir nuolatiniai slapukai. Seanso slapukai - tai laikini failai, kurie saugomi Naudotojo galiniame įrenginyje iki atsijungimo, išėjimo iš svetainės arba programinės įrangos (interneto naršyklės) išjungimo. Nuolatiniai slapukai saugomi Vartotojo galiniame įrenginyje tiek laiko, kiek nurodyta slapukų failų parametruose, arba tol, kol Naudotojas juos ištrina.

6. Teikiant Paslaugą naudojami šių tipų slapukai:

Vardas Domenas Tipas Trukmė
_fbp .seni.lt Advertisement 3 months
smvr .seni.lt Analytics 10 years
smuuid .seni.lt Analytics 10 years
_ga .seni.lt Analytics 2 years
_gid .seni.lt Analytics 1 day
_gat_gtag_UA_17582194_1 .seni.lt Analytics 1 minute
_gat_UA-17582194-1 .seni.lt Analytics 1 minute
_smvs .seni.lt Analytics 1 day
_hjFirstSeen .seni.lt Analytics 30 minutes
_hjIncludedInSessionSample .seni.lt Analytics 2 minutes
_hjAbsoluteSessionInProgress .seni.lt Analytics 30 minutes
smg salesmanago.pl Analytics 10 years
symfony seni.lt Other 2 hours
_hjSessionUser_2724099 .seni.lt Analytics 1 year
_hjSession_2724099 .seni.lt Analytics 30 minutes
SERVERID app3.salesmanago.pl Performance session

7. Daugeliu atvejų programinė įranga, naudojama svetainėms naršyti (interneto naršyklė), leidžia saugoti slapukus Naudotojo galiniame įrenginyje pagal numatymą. Paslaugos Naudotojai gali bet kada pakeisti slapukų nustatymus. Šiuos nustatymus visų pirma galima pakeisti taip, kad interneto naršyklės nustatymuose būtų blokuojamas automatinis slapukų tvarkymas arba informuojama apie kiekvieną jų išsiuntimą Paslaugos Naudotojo įrenginyje. Išsamią informaciją apie slapukų tvarkymo galimybes ir būdus rasite programinės įrangos (interneto naršyklės) nustatymuose.

8. Paslaugos Teikėjas informuoja, kad slapukų naudojimo apribojimas gali turėti įtakos kai kurioms Paslaugos puslapiuose prieinamoms funkcijoms.

šaltinis: http://wszystkoociasteczkach.pl