23.06.2020

Nėštumas ir motinystė

Nėštumas ir motinystė yra nuostabūs dalykai, bet be akivaizdžių privalumų, yra ir trūkumų. Šlapimo nelaikymas – vienas iš jų. Tai pasitaiko 30% nėščiųjų.

Kodėl šlapimo nelaikymo sutrikimas atsiranda nėštumo metu?

Dienos šlapimo kiekis ir šlapinimosi dažnumas padidėja nėštumo metu. I ir II trimestruose praleidžiamo per šlapimo pūslę šlapimo kiekis padidėja. III trimestre šlapimo kiekis sumažėja, bet poreikis eiti į tualetą žymiai padažnėja. Pūslės, kuri spaudžiama gimdos, talpa sumažėja, o šlapimo kiekis, patenkantis į šlapimtakius, padidėja. Be to, du trečdaliai moterų paskutiniame nėštumo etape susiduria su padažnėjusiu poreikiu šlapintis naktį.

Nėštumo metu šlapimo nelaikymą dažniausiai sukelia spaudimas. Jis dažniausiai atsiranda III trimestre, kai gimda išdidėja labiausiai. Dažniausiai šlapimo nelaikymas pasireiškia vos keliais šlapimo lašais, bet tai sunku pastebėti, kadangi moteris dažnai keičia higieninius įklotus, bet kartais problema gali būti rimtesnė. Hormonų svyravimai nėštumo metu ir pats nėštumas sukelia nemažą stresą visam organizmui.

Augantis vaikelis išplečia gimdą visiškai užimdamas laisvą erdvę pilvo ertmėje. Todėl gimda pradeda spausti kitus organus. Jie pasistumia, yra suspausti ir priversti funkcionuoti žymiai sudėtingesnėmis sąlygomis. Vaikelis juda aukštyn ir žemyn, pradeda spardytis vis labiau ir gali retsykiais įspirti į pūslę. Todėl gali staiga atsirasti stiprus poreikis šlapintis, nors iš tiesų, šlapimo pūslė nėra pilna.

Naudingi patarimai būsimai mamai:

Kas atsitinka po gimdymo?

Po gimdymo organizmas atsistatinėja į priešnėštuminę būklę. Dėl sutrikusios hormonų pusiausvyros ir laikinai susilpnėjusių dubens dugno raumenų, vis dar galite susidurti su šlapimo nelaikymu, tačiau palaipsniui šis laikinas sutrikimas turi dingti.

Daugeliui moterų šlapimo nelaikymo sutrikimas pradingsta po 3 mėnesių po gimdymo arba šiek tiek vėliau. Moterims, turėjusioms kelis nėštumus, arba moterims, kurios pagimdė 4 kg ir daugiau svėrusį vaikelį gali užtrukti ilgiau. Jei šis negalavimas nedingsta po 6 mėnesių nuo gimdymo, kai jau raumenų tonusas turi būti atsistatęs, rekomenduotina apsilankyti pas urologą ar ginekologą arba pasitarti su šeimos gydytoju.

Gydytojas patars jums veiksmingą problemos sprendimo būdą. Kiekvieno nėštumo ir gimdymo metu, dubens dugno raumenys susilpnėja ir todėl sunku juos atstatyti į buvusią būklę. Tačiau sudėtinga nereiškia neįmanoma. Kėgelio fiziniai pratimai atliekami nuolatos jau nėštumo metu stiprina tarpukojo, dubens dugno raumenis ir lytinių organų diafragmą, o taip pat gerina šlaplės uždarymo sistemos veiksmingumą.

Naudingi patarimai naujai mamai:

Pasidomėkite, kodėl verta naudoti „Seni Lady“ įklotus šlapimo nelaikymui.

 

Moterų šlapimo nelaikymo priežastys

Moterų šlapimo nelaikymo priežastys

Pasirūpinkite savimi! Kadangi daugybė veiksnių daro įtaką tinkamam šlapimo takų sistemos funkcionavimui, sutrikęs vienas iš šių veiksnių gali neigiamai paveikti kitus.

Daugiau
„Seni Lady“ prieš sanitarinius įklotus

„Seni Lady“ prieš sanitarinius įklotus

Kai kurios moterys pasimeta sužinojusios apie diagnozę – šlapimo nelaikymas. Kai kurios tai stengiasi nuslėpti ar slėpti problemą liaudiškais būdais.

Daugiau

Platus absorbuojančių gaminių asortimentas žmonėms, kuriems reikalinga patikima apsauga.

Žiūr. Produktai

Pasirinkite produktą

Gerai pasirinktas produktas reiškia paciento komfortą ir mažesnę pragulų susidarymo riziką, taip pat mažiau darbo slaugytojui. Pasirinkite produktą su mūsų pagalba.

Pasirinkite produktą

Pasirinkite dydį

Labai svarbu pasirinkti tinkamą produktą. Štai kodėl mes sukūrėme paprastą įrankį, vadinamą "Diagnostika".

Pasirinkite dydį

Šioje svetainėje naudojami slapukai

Jūsų naršyklėje esančius duomenis arba slapukus naudojame siekdami pritaikyti mūsų svetainę jūsų individualiems poreikiams ir pagerinti naudojimosi ja patogumą, analizuoti svetainės veiklą, tokiu būdu padedant sustiprinti mūsų rinkodarą bei pardavimus, ir rodyti individualiems poreikiams pritaikytus skelbimus, pagrįstus informacija apie jūsų interesus (įskaitant jūsų veiklą mūsų svetainėje arba kitose svetainėse), ir jūsų buvimo vietą. Žemiau jūs galite pakeisti naršyklės nustatymus, kad blokuotumėte kai kuriuos arba visus slapukus.

Ustawienia
Sutinku su visais

1. Paslauga automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus slapukuose esančią informaciją.

2. Slapukų failai (vadinamieji slapukai) - tai IT duomenys, tiksliau - tekstiniai failai, kurie saugomi Paslaugos Naudotojo galiniame įrenginyje ir yra skirti naudotis Paslauga. Slapukuose paprastai nurodomas svetainės, iš kurios jie gauti, pavadinimas, saugojimo galiniame įrenginyje laikas ir unikalus numeris.

3. Subjektas, kuris įrašo slapukus į Paslaugos Naudotojo galinį įrenginį ir gauna prieigą prie jų, yra Paslaugos teikėjas TZMO SA, kurio registruotos buveinės adresas: Żółkiewskiego 20/16, 87-100 Torunė.

4. Slapukai naudojami šiais tikslais:

a) Paslaugos turinio pritaikymui Naudotojo poreikiams ir svetainių naudojimo optimizavimui; visų pirma, šie failai leidžia atpažinti Paslaugos Naudotojo įrenginį ir tinkamai rodyti svetainę, pritaikytą individualiems poreikiams;

b) statistikos, padedančios suprasti, kaip Paslaugų Naudotojai naudojasi konkrečiomis interneto svetainėmis, rengimui, o tai leidžia tobulinti jų struktūrą ir turinį;

5. Paslaugoje naudojami dviejų pagrindinių tipų slapukai: seanso slapukai ir nuolatiniai slapukai. Seanso slapukai - tai laikini failai, kurie saugomi Naudotojo galiniame įrenginyje iki atsijungimo, išėjimo iš svetainės arba programinės įrangos (interneto naršyklės) išjungimo. Nuolatiniai slapukai saugomi Vartotojo galiniame įrenginyje tiek laiko, kiek nurodyta slapukų failų parametruose, arba tol, kol Naudotojas juos ištrina.

6. Teikiant Paslaugą naudojami šių tipų slapukai:

Vardas Domenas Tipas Trukmė
_fbp .seni.lt Advertisement 3 months
smvr .seni.lt Analytics 10 years
smuuid .seni.lt Analytics 10 years
_ga .seni.lt Analytics 2 years
_gid .seni.lt Analytics 1 day
_gat_gtag_UA_17582194_1 .seni.lt Analytics 1 minute
_gat_UA-17582194-1 .seni.lt Analytics 1 minute
_smvs .seni.lt Analytics 1 day
_hjFirstSeen .seni.lt Analytics 30 minutes
_hjIncludedInSessionSample .seni.lt Analytics 2 minutes
_hjAbsoluteSessionInProgress .seni.lt Analytics 30 minutes
smg salesmanago.pl Analytics 10 years
symfony seni.lt Other 2 hours
_hjSessionUser_2724099 .seni.lt Analytics 1 year
_hjSession_2724099 .seni.lt Analytics 30 minutes
SERVERID app3.salesmanago.pl Performance session

7. Daugeliu atvejų programinė įranga, naudojama svetainėms naršyti (interneto naršyklė), leidžia saugoti slapukus Naudotojo galiniame įrenginyje pagal numatymą. Paslaugos Naudotojai gali bet kada pakeisti slapukų nustatymus. Šiuos nustatymus visų pirma galima pakeisti taip, kad interneto naršyklės nustatymuose būtų blokuojamas automatinis slapukų tvarkymas arba informuojama apie kiekvieną jų išsiuntimą Paslaugos Naudotojo įrenginyje. Išsamią informaciją apie slapukų tvarkymo galimybes ir būdus rasite programinės įrangos (interneto naršyklės) nustatymuose.

8. Paslaugos Teikėjas informuoja, kad slapukų naudojimo apribojimas gali turėti įtakos kai kurioms Paslaugos puslapiuose prieinamoms funkcijoms.

šaltinis: http://wszystkoociasteczkach.pl