23.06.2020

„Seni Lady“ prieš sanitarinius įklotus

Kai kurios moterys pasimeta sužinojusios apie diagnozę – šlapimo nelaikymas. Kai kurios tai stengiasi nuslėpti ar slėpti problemą liaudiškais būdais. Jos naudoja celiuliozės ar medvilnės vatą ar tradicinius, storus higieninius įklotus. Tačiau toks sprendimas neveikia, nes atsiranda kitos spręstinos problemos: nemalonus kvapas, pratekėjimai, poreikis nuolat keisti įklotus, ir nuolatinis drėgmės pojūtis.

Kai kurios moterys ryžtasi nueiti pas gydytoją, prašo vaistininko, ar draugų patarimo ir suranda problemos sprendimo būdą – įklotus šlapimo nelaikymui, kurie suteikia patogumo jausmą dienos metu, ir yra nepastebimi po viršutiniais drabužiais.

Kodėl „Seni Lady“?

Kuo skiriasi įprasti higieniniai įklotai ir urologiniai įklotai? O kodėl urologiniai įklotai yra efektyviausi esant šlapimo nelaikymui? Kraujas ir šlapimas skiriasi tankiu, todėl medžiagos, skirtos jiems įsisavinti, taip pat turi būti skirtingų savybių.

Pateikiame įprastų higieninių įklotų ir SENI Lady urologinių įklotų skirtumų lentelė:

Savybė Higieniniai paketai kai jie naudojami šlapimui sugerti Urologiniai įklotai SENI Lady
Kvapas Neapsaugo nuo blogų kvapų. Jie turi ypatingą superabsorbento savybę „Odor Stop“ -  neleidžia vystytis bakterijoms ir atsirasti kvapui.
Gaivos jausmas Atsižvelgiant į mažą sugėrimo pajėgumą, juos reikia dažnai keisti. Jie yra kelis kartus daugiau sugeriantys nei įprasti įklotai, todėl daugelį valandų išliksite gaivūs.
Anatominės formos ir sugeriamojo sluoksnio išsaugojimas sudrėkus Kai šlapimas absorbuojamas, sugeriamosios pagalvėlės forma gali deformuotis, gali susidaryti sugeriamosios dalies gumulai. Anatominė įkloto forma ir sugeriamoji dalis išlieka stabili net gausiai absorbavus šlapimo.
Greitas ir efektyvus įsisavinimas / sausumo pojūtis Pirmasis įsisavinimas įvyksta greitai, tačiau spaudžiant kūnui drėgmė grįžta į paviršių. Absorbcija vyksta tik šlapimo sąlyčio su paviršiumi vietoje. Paviršius gali likti šlapias ir nemalonus liesti. Dėl specialaus EDS paskirstančio sluoksnio drėgmė pasiskirsto visoje sugeriančioje įkloto dalyje. Greitai susigeria, o esant kūno spaudimui drėgmė negrįžta, įkloto paviršius išlieka sausas.
Saugumas odai Padidėjusi odos dirginimo rizika dėl nuolatinio kontakto su drėgme.
  • Garams pralaidus viršutinis sluoksnis leidžia odai kvėpuoti, todėl sumažėja dirginimo rizika;
  • Nėra latekso elementų - o tai ypač svarbu žmonėms, linkusiems į alergiją lateksui.
  • Įkloto paviršius po prisilipdymo išlieka sausas, oda saugoma nuo negatyvaus drėgmės poveikio
Papildomi apsauginiai elementai  
  • Hidrofobinės šoniniai borteliai neleidžia šlapimui nutekėti į šonus;
  • Plati lipni juostelė užtikrina saugų tvirtinimą prie apatinių;
  • Sugeriančio įkloto centre esanti EDS paskirstanti medžiaga skatina ypač greitą šlapimo pasiskirstymą ir paviršiaus išsausėjimą po šlapimo nutekėjimo.

 

Nėštumas ir motinystė

Nėštumas ir motinystė

Nėštumas ir motinystė yra nuostabūs dalykai, bet be akivaizdžių privalumų, yra ir trūkumų.

Daugiau
Menopauzė

Menopauzė

Kas yra menopauzė? Menopauzė (klimakterinis laikotarpis, gyvenimo pokytis) tai įprastinis reiškinys, įvykstantis kiekvienos moters gyvenime.

Daugiau

Platus absorbuojančių gaminių asortimentas žmonėms, kuriems reikalinga patikima apsauga.

Žiūr. Produktai

Pasirinkite produktą

Gerai pasirinktas produktas reiškia paciento komfortą ir mažesnę pragulų susidarymo riziką, taip pat mažiau darbo slaugytojui. Pasirinkite produktą su mūsų pagalba.

Pasirinkite produktą

Pasirinkite dydį

Labai svarbu pasirinkti tinkamą produktą. Štai kodėl mes sukūrėme paprastą įrankį, vadinamą "Diagnostika".

Pasirinkite dydį

Šioje svetainėje naudojami slapukai

Jūsų naršyklėje esančius duomenis arba slapukus naudojame siekdami pritaikyti mūsų svetainę jūsų individualiems poreikiams ir pagerinti naudojimosi ja patogumą, analizuoti svetainės veiklą, tokiu būdu padedant sustiprinti mūsų rinkodarą bei pardavimus, ir rodyti individualiems poreikiams pritaikytus skelbimus, pagrįstus informacija apie jūsų interesus (įskaitant jūsų veiklą mūsų svetainėje arba kitose svetainėse), ir jūsų buvimo vietą. Žemiau jūs galite pakeisti naršyklės nustatymus, kad blokuotumėte kai kuriuos arba visus slapukus.

Nustatymai
Sutinku su visais

1. Paslauga automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus slapukuose esančią informaciją.

2. Slapukų failai (vadinamieji slapukai) - tai IT duomenys, tiksliau - tekstiniai failai, kurie saugomi Paslaugos Naudotojo galiniame įrenginyje ir yra skirti naudotis Paslauga. Slapukuose paprastai nurodomas svetainės, iš kurios jie gauti, pavadinimas, saugojimo galiniame įrenginyje laikas ir unikalus numeris.

3. Subjektas, kuris įrašo slapukus į Paslaugos Naudotojo galinį įrenginį ir gauna prieigą prie jų, yra Paslaugos teikėjas TZMO SA, kurio registruotos buveinės adresas: Żółkiewskiego 20/16, 87-100 Torunė.

4. Slapukai naudojami šiais tikslais:

a) Paslaugos turinio pritaikymui Naudotojo poreikiams ir svetainių naudojimo optimizavimui; visų pirma, šie failai leidžia atpažinti Paslaugos Naudotojo įrenginį ir tinkamai rodyti svetainę, pritaikytą individualiems poreikiams;

b) statistikos, padedančios suprasti, kaip Paslaugų Naudotojai naudojasi konkrečiomis interneto svetainėmis, rengimui, o tai leidžia tobulinti jų struktūrą ir turinį;

5. Paslaugoje naudojami dviejų pagrindinių tipų slapukai: seanso slapukai ir nuolatiniai slapukai. Seanso slapukai - tai laikini failai, kurie saugomi Naudotojo galiniame įrenginyje iki atsijungimo, išėjimo iš svetainės arba programinės įrangos (interneto naršyklės) išjungimo. Nuolatiniai slapukai saugomi Vartotojo galiniame įrenginyje tiek laiko, kiek nurodyta slapukų failų parametruose, arba tol, kol Naudotojas juos ištrina.

6. Teikiant Paslaugą naudojami šių tipų slapukai:

Vardas Domenas Tipas Trukmė
_fbp .seni.lt Advertisement 3 months
smvr .seni.lt Analytics 10 years
smuuid .seni.lt Analytics 10 years
_ga .seni.lt Analytics 2 years
_gid .seni.lt Analytics 1 day
_gat_gtag_UA_17582194_1 .seni.lt Analytics 1 minute
_gat_UA-17582194-1 .seni.lt Analytics 1 minute
_smvs .seni.lt Analytics 1 day
_hjFirstSeen .seni.lt Analytics 30 minutes
_hjIncludedInSessionSample .seni.lt Analytics 2 minutes
_hjAbsoluteSessionInProgress .seni.lt Analytics 30 minutes
smg salesmanago.pl Analytics 10 years
symfony seni.lt Other 2 hours
_hjSessionUser_2724099 .seni.lt Analytics 1 year
_hjSession_2724099 .seni.lt Analytics 30 minutes
SERVERID app3.salesmanago.pl Performance session

7. Daugeliu atvejų programinė įranga, naudojama svetainėms naršyti (interneto naršyklė), leidžia saugoti slapukus Naudotojo galiniame įrenginyje pagal numatymą. Paslaugos Naudotojai gali bet kada pakeisti slapukų nustatymus. Šiuos nustatymus visų pirma galima pakeisti taip, kad interneto naršyklės nustatymuose būtų blokuojamas automatinis slapukų tvarkymas arba informuojama apie kiekvieną jų išsiuntimą Paslaugos Naudotojo įrenginyje. Išsamią informaciją apie slapukų tvarkymo galimybes ir būdus rasite programinės įrangos (interneto naršyklės) nustatymuose.

8. Paslaugos Teikėjas informuoja, kad slapukų naudojimo apribojimas gali turėti įtakos kai kurioms Paslaugos puslapiuose prieinamoms funkcijoms.

šaltinis: http://wszystkoociasteczkach.pl