23.06.2020

Tinkama priežiūra

Artimojo, ypač gulinčio ligonio, slauga pareikalauja nemažai jėgų. Todėl būtina surasti erdvės sau, norint pašalinti galimas kliūtis, atlikdami kasdieninius su slauga susijusius dalykus, nepasitempkite nugaros, ar nepersitempkite raumenų ir pan. Tai palengvins atliekamas užduotis ir tokiu būdu veiksmingiau išnaudosite slaugai skirtą laiką.

Keli patarimai, kaip palengvinti slaugymą Jums ir Jūsų slaugomam artimajam:

Jei Jūsų artimasis yra dalinai savarankiškas, užtikrinkite, kad jis galėtų lengvai pasiekti tualetą, arba pastatykite tualeto kėdę šalia lovos. Jei ligonis yra prikaustytas prie lovos, atlaisvinkite priėjimą prie lovos. Priklausomai, ar Jūsų artimasis dėvi sauskelnes, pasinaudokite basonais ar šlapinimo surinkimo priemonėmis, pasirūpinkite visomis būtinomis priemonėmis.

Naudokite specialią kosmetiką savo artimojo odai prižiūrėti. Speciali kosmetika padeda palaikyti tinkamą odos būklę, saugo ją nuo išsausėjimo, nuo sudirginimo ir padeda išvengti pragulų. Jei prižiūrėsite savo artimojo odą, išvengsite odos problemų, kurias vėliau gali būti sunku išgydyti. Be to, tinkamai prižiūrint artimojo odą padės jam jaustis patikimai, gaiviai ir apskritai pagerins bendrą savijautą. Naudokite odos prausimo priemones, kurioms nebūtinas vanduo, pavyzdžiui, 3in1 „Seni Care“ prausimo kremą ar valymo putas. Valydami šiomis priemonėmis nesušlapinsite odos. Naudodami vienkartines higienines priemones, pavyzdžiui, prausimo pirštines, rankšluosčius, ir pan., pagerinsite bendrą artimojo odos būklę. Šios priemonės nedirgina odos, su jomis lengva prižiūrėti odą, o vėliau jas galima tiesiog išmesti.

Maitinant patogu naudoti vienkartinius seilinukus. Jie ne tik apsaugo rūbus nuo skysčių, bet taip pat gali pasitarnauti ir kaip servetėlė veidui nuvalyti. Atsargiai perkelkite savo artimąjį. Tokiu būdu abu išvengsite persitempimų ir sužalojimų. Taip pat išlaikysite sveiką nugarą.

Jei galite sau leisti, būtų tikslinga investuoti į specialią slaugymo įrangą. Taip pat galite ir išsinuomoti tokią įrangą. Dažniausiai parduotuvės, prekiaujančios medicinine įranga, teikia tokią paslaugą. Pavyzdžiui, galite įsigyti ar išsinuomoti tualeto kėdę, ramentus, invalido vežimėlį, vaikščiojimo rėmus, keltuvus, ligoninės tipo lovą ar specialius perslinkimo kilimėlius perkeliant artimąjį ant lovos. Jei slaugomas asmuo praleidžia didžiąją laiko dalį lovoje, pasistenkite įsigyti čiužinį, saugantį nuo pragulų.

Naudokite minkštas patalynes ir aprenkite artimąjį natūralaus audinio rūbais. Išvengsite odos sudirginimo, kuris vėliau gali išsivystyti į skausmingą dermatitą ar gulinčio ligonio atveju – į pragulas. Natūralūs audiniai apsaugo nuo perkaitimo, tad juos vilkintis žmogus mažiau prakaituoja, o tai ženkliai gerina jo savijautą. Sužinokite daugiau apie „Seni Care“ odos priežiūros priemones, palengvinančias artimojo priežiūrą.

Praktinių patarimų skiltyje sužinosite daugiau, kaip palengvinti ligonio slaugą.

Inni czytali również

Teigiamos emocijos

Teigiamos emocijos

Rūpintis ilgą laiką gydomu artimuoju tikrai nėra lengva, todėl verta atkreipti dėmesį, kad dėl to galite patirtį gausybę skirtingų emocijų.

Daugiau
Naudingi patarimai slaugantiems asmenims

Naudingi patarimai slaugantiems asmenims

Žemiau pateikėme kelis svarbius patarimus, kurie padės Jums suteikti veiksmingą priežiūrą. Aplinkos paruošimas Jei įmanoma, Jūsų slaugomas žmogus turėtų būti atskirame kambaryje, iš kurio paprasta pasiekti tualetą, ar tualeto kėdę, stovinčią šalia lovos.

Daugiau

Find out more about Seni products

Platus absorbuojančių gaminių asortimentas žmonėms, kuriems reikalinga patikima apsauga.

Žiūr. Produktai

Pasirinkite produktą

Gerai pasirinktas produktas reiškia paciento komfortą ir mažesnę pragulų susidarymo riziką, taip pat mažiau darbo slaugytojui. Pasirinkite produktą su mūsų pagalba.

Pasirinkite produktą

Pasirinkite dydį

Labai svarbu pasirinkti tinkamą produktą. Štai kodėl mes sukūrėme paprastą įrankį, vadinamą "Diagnostika".

Pasirinkite dydį

Šioje svetainėje naudojami slapukai

Jūsų naršyklėje esančius duomenis arba slapukus naudojame siekdami pritaikyti mūsų svetainę jūsų individualiems poreikiams ir pagerinti naudojimosi ja patogumą, analizuoti svetainės veiklą, tokiu būdu padedant sustiprinti mūsų rinkodarą bei pardavimus, ir rodyti individualiems poreikiams pritaikytus skelbimus, pagrįstus informacija apie jūsų interesus (įskaitant jūsų veiklą mūsų svetainėje arba kitose svetainėse), ir jūsų buvimo vietą. Žemiau jūs galite pakeisti naršyklės nustatymus, kad blokuotumėte kai kuriuos arba visus slapukus.

1. Paslauga automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus slapukuose esančią informaciją.

2. Slapukų failai (vadinamieji slapukai) - tai IT duomenys, tiksliau - tekstiniai failai, kurie saugomi Paslaugos Naudotojo galiniame įrenginyje ir yra skirti naudotis Paslauga. Slapukuose paprastai nurodomas svetainės, iš kurios jie gauti, pavadinimas, saugojimo galiniame įrenginyje laikas ir unikalus numeris.

3. Subjektas, kuris įrašo slapukus į Paslaugos Naudotojo galinį įrenginį ir gauna prieigą prie jų, yra Paslaugos teikėjas TZMO SA, kurio registruotos buveinės adresas: Żółkiewskiego 20/16, 87-100 Torunė.

4. Slapukai naudojami šiais tikslais:

a) Paslaugos turinio pritaikymui Naudotojo poreikiams ir svetainių naudojimo optimizavimui; visų pirma, šie failai leidžia atpažinti Paslaugos Naudotojo įrenginį ir tinkamai rodyti svetainę, pritaikytą individualiems poreikiams;

b) statistikos, padedančios suprasti, kaip Paslaugų Naudotojai naudojasi konkrečiomis interneto svetainėmis, rengimui, o tai leidžia tobulinti jų struktūrą ir turinį;

5. Paslaugoje naudojami dviejų pagrindinių tipų slapukai: seanso slapukai ir nuolatiniai slapukai. Seanso slapukai - tai laikini failai, kurie saugomi Naudotojo galiniame įrenginyje iki atsijungimo, išėjimo iš svetainės arba programinės įrangos (interneto naršyklės) išjungimo. Nuolatiniai slapukai saugomi Vartotojo galiniame įrenginyje tiek laiko, kiek nurodyta slapukų failų parametruose, arba tol, kol Naudotojas juos ištrina.

6. Teikiant Paslaugą naudojami šių tipų slapukai:

Vardas Domenas Tipas Trukmė
_fbp .seni.lt Advertisement 3 months
smvr .seni.lt Analytics 10 years
smuuid .seni.lt Analytics 10 years
_ga .seni.lt Analytics 2 years
_gid .seni.lt Analytics 1 day
_gat_gtag_UA_17582194_1 .seni.lt Analytics 1 minute
_gat_UA-17582194-1 .seni.lt Analytics 1 minute
_smvs .seni.lt Analytics 1 day
_hjFirstSeen .seni.lt Analytics 30 minutes
_hjIncludedInSessionSample .seni.lt Analytics 2 minutes
_hjAbsoluteSessionInProgress .seni.lt Analytics 30 minutes
smg salesmanago.pl Analytics 10 years
symfony seni.lt Other 2 hours
_hjSessionUser_2724099 .seni.lt Analytics 1 year
_hjSession_2724099 .seni.lt Analytics 30 minutes
SERVERID app3.salesmanago.pl Performance session

7. Daugeliu atvejų programinė įranga, naudojama svetainėms naršyti (interneto naršyklė), leidžia saugoti slapukus Naudotojo galiniame įrenginyje pagal numatymą. Paslaugos Naudotojai gali bet kada pakeisti slapukų nustatymus. Šiuos nustatymus visų pirma galima pakeisti taip, kad interneto naršyklės nustatymuose būtų blokuojamas automatinis slapukų tvarkymas arba informuojama apie kiekvieną jų išsiuntimą Paslaugos Naudotojo įrenginyje. Išsamią informaciją apie slapukų tvarkymo galimybes ir būdus rasite programinės įrangos (interneto naršyklės) nustatymuose.

8. Paslaugos Teikėjas informuoja, kad slapukų naudojimo apribojimas gali turėti įtakos kai kurioms Paslaugos puslapiuose prieinamoms funkcijoms.

šaltinis: http://wszystkoociasteczkach.pl

Išsaugokite pasirinkimą Sutinku su visais